Σήμερα είναι μία θαυμάσια ημέρα για να ξεκινήσετε χορό!
EnglishΕλληνικά

Πρόγραμμα Μαθημάτων

Συμβουλευτείτε το υπόμνημα στα δεξιά σας και τοποθετήστε τον δείκτη του ποντικιού επάνω από το μάθημα που σας ενδιαφέρει για περισσότερες πληροφορίες.

Ενήλικες
Youth
Εφηβικό
Παιδικό
Juniors
 
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
10:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΠΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ INTERMEDIATE 1

ΟΜΑΔΑ SOLO

 
 
11:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BELLY DANCE ΠΑΙΔΙΚΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 3

YOUTH ADVANCE

YOUTH ΑΡΧΑΡΙΟ

11:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BELLY ΓΥΜΝ-ΛΥΚΕΙΟΥ INTERMEDIATE 1

ΕΦΗΒΙΚΟ ADVANCE

ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ MEDIUM 2

12:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BELLY ΓΥΜΝ- ΛΥΚΕΙΟΥ ADVANCE

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 1

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 2

YOUTH MEDIUM

13:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BELLY ΓΥΜΝ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΧΑΡΙΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ADVANCE

YOUTH INTERMEDIATE

 
14:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ 1

HIP HOP ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 2

 
15:30
 
 
 
 

FORMATION WHITE WINGS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΠΑΡΑΔΟ- ΣΙΑΚΑ 2

 
 
16:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΠΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ADVANCE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18:00

JUNIOR

ΠΑΙΔΙΚΟ Β1

ΠΑΙΔΙΚΟ Γ

 

FORMATION BLACK VELVET

 
 
 

FORMATION ΠΑΙΔΙΚΟ

JUNIOR

ΠΑΙΔΙΚΟ Β1

ΠΑΙΔΙΚΟ Γ

JAZZ ΕΦΗΒΙΚΟ (ΝΕΟ)

 
 
 

JAZZ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΑΞΗ 1

JAZZ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΑΞΗ 2

 
 
 
 
 
 
18:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19:00

ΠΑΙΔΙΚΟ Α1 (νέο)

ΠΑΙΔΙΚΟ Β2

ΠΑΙΔΙΚΟ Δ

 

FORMATION LES BELLISSIMES

 
 
 

ΠΑΙΔΙΚΟ A1 (new)

ΠΑΙΔΙΚΟ Δ

ΠΑΙΔΙΚΟ Β2

 

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 1

ΠΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ INTERMEDIATE 2

 
 

ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 2

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 3

YOUTH MEDIUM

 
 
 
 
19:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20:00

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΡΧΑΡΙΟ

LΑΤΙΝ intermediate 2

LATIN INTERMEDIATE 1

 

BELLY DANCE ADVANCE

FORMATION BLACK TEMPTATION

HIP HOP ΑΡΧΑΡΙΟ

 

LATIN INTERMEDIATE 1

LATIN INTERMEDIATE 2

 
 

ARG.TANGO ΑΡΧΑΡΙΩΝ

ΜΠΑΛΕΤΟ

JAZZ

 

ΕΦΗΒΙΚΟ ADVANCE

ΕΦΗΒΙΚΟ INTERMEDIATE 1

ΕΦΗΒΙΚΟ MEDIUM

YOUTH ΑΡΧΑΡΙΟ

 
 
 
 
20:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21:00

ARG.TANGO INTERMEDIATE 2

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

LΑΤΙΝ ΑΡΧΑΡΙΟ

LATIN ADVANCE

BELLY DANCE ΑΡΧΑΡΙΟ

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ADVANCE

HIP HOP INTERMEDIATE 2

SALSA ΑΡΧΑΡΙΟ

ΑΡΓΕΝΤΙΝΙΚΟ ΤΑΝΓΚΟ INTERMEDIATE 1

LADIES LES BELLISISMES

LATIN ΑΡΧΑΡΙΟ

LATIN ADVANCE

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΝΗΛΙΚΩΝ INTERMEDIATE

SALSA INTERMEDIATE 1

 
 

BREAK DANCE

FORMATION DANCE DIAMONDS

YOUTH ADVANCE

YOUTH INTERMEDIATE

 
 
 
 
21:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22:00

HIP HOP ADVANCE

 
 
 

COMMER- CIAL DANCING

 
 
 

FORMATION LES BELLISSIMES

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΣΧΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ: Βασιλέως Γεωργίου & Κουντουριώτου 147, Πειραιάς | τηλ: (+30)2104119163 - 4 | e-mail: angel_dance2004@yahoo.gr
ΣΧΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Τεγέας 17 & Λαμίας, Αργυρούπολη | τηλ: (+30)2109959993 | e-mail: angel.secretary2004arg@gmail.com